Ma 2019. január 18., péntek, Piroska napja van. Holnap Sára és Márió napja lesz.

Sporthírek

Olvasóink értékelése:  / 0

Diákolimpia Űszás Eredmények 2019.01.15. Barcs Rekreációs Központ

 

Az 1-2. helyezett egyéni és az első váltó jutott a megyei döntőbe.

2019.január 30. Kaposvár

 

I. korcsoport
50 m fiú gyorsúszás
1. Bedő Kornél 2010 Barcs Arany János Általános Iskola 0:50,74 1.
2. Széll Csaba 2011 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:52,35 2.
3. Botos Nathaniel 2010 Barcs Arany János Általános Iskola 0:56,85 3.
4. Kerényi Roland 2010 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:59,67 4.
5. Boros Kristóf 2011 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:00,90 5.
I. korcsoport
50 m leány gyorsúszás
1. Szarka Száva 2010 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:50,02 1.
2. Bozsó Szonja 2011 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:50,45 2.
3. Szehágel Petra 2011 Barcs Arany János Általános Iskola 0:59,79 3.
4. Csáki Dorina 2010 Barcs Arany János Általános Iskola 1:00,22 4.
5. Szabó Írisz 2010 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:03,47 5.
6. Jámbor Katalin 2011 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola
7.
I. korcsoport
50 m fiú mellúszás
1. Boros Kristóf 2011 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:09,19 1.
2. Somogyi Benett 2011 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:42,14 2.
I. korcsoport
50 m leány mellúszás
1. Markó Zsófia 2011 Barcs Arany János Általános Iskola 0:57,74 1.
2. Somogyi Bernadett 2011 2010
I. korcsoport
50 m fiú hátúszás
1. Széll Csaba 2011 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:55,79 1.
2. Kerényi Roland 2010 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:00,94 2.
3. Bedő Kornél 2010 Barcs Arany János Általános Iskola 1:00,96 3.
4. Botos Nathaniel Ádám 2010 Barcs Arany János Általános Iskola 1:01,05 4.
5. Kerényi Milán 2011 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:17,26 5.
I. korcsoport
50 m leány hátúszás
Szarka Száva 2010 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:54,79 1.
1. Markó Zsófia 2011 Barcs Arany János Általános Iskola 0:56,29 2.
2. Bozsó Szonja 2011 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:56,92 3.
3. Csáki Dorina 2010 Barcs Arany János Általános Iskola 1:01,85 4.
4. Szabó Írisz 2010 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:10,45 5.

 

II. korcsoport
50 m fiú gyorsúszás
1. Szabó Zalán 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:35,67 1.
2. Szűcs Olivér András 2008 Barcs Arany János Általános Iskola 0:37,07 2.
3. Czifrák Lóránd 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:38,29 3.
4. Bencze Botond 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:41,35 4.
5. Szilágyi Ágoston 2008 Barcs Arany János Iskola 0:45,93 5.
6. Vízi Boldizsár 2009 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:47,66 6.
7. Benguitoun Adam Yahya 2009 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:48,20 7.
8. Boncz Márton András 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:48,89 8.
9. Jámbor Márton 2009 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:53,14 9.
10. Kővári Péter 2009 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:53,68 10.
11. Dancs Kristóf 2009 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:01,72 11.
II. korcsoport
50 m leány gyorsúszás
1. Récsán Petra 2009 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:36,48 1.
2. Reinis Rebeka 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:36,97 2.
3. Szarka Jonka 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:37,11 3.
4. Gali Laura 2009 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:41,90 4.
5. Török-Kovács Zsófia 2009 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:59,00 5.
6. Ivelics Adél 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola
7. Tóth Eliána 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola
II. korcsoport
50 m fiú mellúszás
1. Szűcs Olivér András Barcs Arany János Általános Iskola 0:52,41 1.
II. korcsoport
50 m leány mellúszás
1. Reinis Rebeka 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:45,85 1.
2. Kovács Emese Delinke 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:06,27 2.
II. korcsoport
50 m fiú hátúszás
1. Szabó Zalán 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:42,41 1.
2. Czifrák Lóránd 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:43,80 2.
3. Vízi Boldizsár 2009 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:49,44 3.
4. Bencze Botond 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:51,03 4.
5. Nagy Bence 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:59,17 5.
6. Kővári Péter 2009 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:01,18 6.
7. Jámbor Márton 2009 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:03,91 7.
II. korcsoport
50 m leány hátúszás
1. Récsán Petra 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:43,22 1.
2. Szarka Jonka 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:45,17 2.
3. Gali Laura 2009 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:50,73 3.
II. korcsoport
4x50 m fiú gyorsváltó
1. Barcs Deák Ferenc Általános Iskola Iskola 2:52,67 1.
Boncz Márton András 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola
Szabó Zalán 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola
Czifrák Lóránd 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola
Bencze Botond 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola
II. korcsoport
4x50 m leány gyorsváltó
1. Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 2:35,23 1.
Récsán Petra 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola
Szarka Jonka 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola
Reinis Rebeka 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola
Török-Kovács Zsófia 2009 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola

 

 

III. korcsoport - "B" kategória
100 m fiú gyorsúszás
1. Boncz Kálmán 2006 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:27,90 1.
2. Hartmann Róbert 2007 Barcs Arany János Általános Iskola Általános Iskola 1:33,40 2.
3. Szarka Regő 2006 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:36,04 3.
4. Lieber Máté László 2007 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola
5. Hamarics Dávid 2007 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola
III. korcsoport - "B" kategória
100 m leány gyorsúszás
1. Horváth Lara 2006 Kaposvári SZC Dráva Völgye Szakgimnázium 1:10,59 1.
2. Bozsó Mira 2006 Kaposvári SZC Dráva Völgye Szakgimnázium 1:12,80 2.
3. Horváth Panni 2006 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:19,15 3.
4. Terényi Angéla 2007 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:25,65 4.
5. Fridrich Luca 2006 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:28,03 5.
6. Gulácsi Nikol 2006 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:29,73 6.
7. Török Titánia 2006 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:29,77 7.
8. Simon Sára 2006 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:33,03 8.
9. Kulcsár Anna 2007 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:43,51 9.
10. Rácz Réka Hanna 2007 Barcs Arany János Iskola
11. Losteiner Flóra 2007 Barcs Arany János Iskola
12. Csilling-Molnár Anna 2006 Kaposvári SZC Dráva Völgye Szakgimnázium
III. korcsoport - "B" kategória
50 m fiú mellúszás
1. Boncz Kálmán 2006 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:50,77 1.
2. Szarka Regő 2006 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 2:06,27 2.
III. korcsoport - "B" kategória
50 m leány mellúszás
1. Horváth Lara 2006 Kaposvári SZC Dráva Völgye 1:26,59 1.
2. Fridrich Luca 2006 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:37,92 2.
3. Terényi Angéla 2007 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:38,01 3.
4. Horváth Panni 2006 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:42,23 4.
5. Török Titánia 2006 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:47,97 5.
6. Simon Sára 2006 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:51,35 6.
7. Bagó Hanna Dóra 2007 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:57,80 7.
8. Gulácsi Nikol 2006 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:57,81 8.
9. Rácz Réka Hanna 2007 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola
III. korcsoport - "B" kategória
100 m fiú hátúszás
1. Hartmann Róbert 2007 Barcs Deák Ferenc Általános iskola 1:42,17 1.
III. korcsoport - "B" kategória
100 m leány hátúszás
1. Bozsó Mira 2006 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:18,67 1.
2. Bagó Hanna Dóra 2007 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:41,99 2.
3. Csillingh-Molnár Anna 2006 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola
4. Losteiner Flóra 2007 Barcs Arany János Általános Iskola
5. Ránics Hanna 2007 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola
III. korcsoport - "B" kategória
4x50 m fiú gyorsváltó
III. korcsoport - "B" kategória
4x50 m leány gyorsváltó
1. Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 2:31,39 1.
Horváth Lara 2006
Bozsó Mira 2006
Horváth Panni 2006
Csillingh-Molnár Anna 2006

 

 

IV. korcsoport - "B" kategória
100 m fiú gyorsúszás
1. Bencze Áron 2005 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:05,29 1.
2. Szűcs Péter Zsombor 2004 Barcs Arany János Általános Iskola 1:14,09 2.
3. Landesz Máté 2004 Barcs Arany János Általános Iskola 1:18,88 3.
4. Hartmann József 2005 Kaposvári SZC Dráva Völgye Szakgimnázium 1:26,31 4.
5. Horváth Levente 2005 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:31,46 5.
6.
IV. korcsoport - "B" kategória
100 m leány gyorsúszás
1. Szabó Hanna 2004 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:20,85 1.
2. Csanaki Nikolett 2005 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola
IV. korcsoport - "B" kategória
100 m fiú mellúszás
1. Paluska Péter 2004 Kaposvári SZC Dráva Völgye Szakgimnázium 1:25,22 1.
2. Krisztán Dániel 2005 Kaposvári SZC Dráva Völgye Szakgimnázium 1:27,67 2.
3. Haász Őzséb Bálint 2004 Kaposvári SZC Dráva Völgye Szakgimnázium 1:33,79 3.
4. Hartmann József 2005 Kaposvári SZC Dráva Völgye Szakgimnázium 1:45,67 4.
IV. korcsoport - "B" kategória
100 m leány mellúszás
1. Csanaki Nikolett 2005 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0
IV. korcsoport - "B" kategória
100 m fiú hátúszás
1. Paluska Péter 2004 Kaposvári SZC Dráva Völgye Szakgimnázium 1:15,89 1.
2. Horváth Levente 2005 Barcs Deák Ferenc Általános iskola 1:48,19 2.
IV. korcsoport - "B" kategória
100 m leány hátúszás
1. Szabó Hanna 2004 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:31,21 1.
IV. korcsoport - "B" kategória
4x50 m fiú gyorsváltó
1. Kaposvári SZC Dráva Völgye Szakgimnázium 2:12,95 1.
Paluska Péter 2004
Krisztán Dániel 2005
Haász Őzséb Bálint 2004
Hartmann József 2005
IV. korcsoport - "B" kategória
4x50 m leány gyorsváltó
1. Kaposvári SZC Dráva Völgye Szakgimnázium 2:38,42 1.

 

 

V-VI. Korcsoport:


100 m hátúszás:              

1. Kacs Máté                     Dráva Völgye Szakgimnázium    1:14,03

1.SzabóDráva Völgye Szakgimnázium    1:24,03

 

100 m mellúszás             

1. Jáger Balázs                  Dráva Völgye Szakgimnázium    1:14,80

  1. 2.Fekete TamáSzéchényi Ferenc Gimnázium   1:24,97
  2. 3.Horváth BáSzéchényi Ferenc Gimnázium   1:35,15

 

100 m gyorsúszás                     1. Kacs Máté                     Dráva Völgye Szakgimnázium    0:58,66

                                               2. Széll Boldizsár              Dráva Völgye Szakgimnázium    1:00,64

                                               3. Jáger Balázs                  Dráva Völgye Szakgimnázium    1:02,71

                                               4. Haász Marcell               Dráva Völgye Szakgimnázium    1:08,72

                Leány                   1. Szabó Petra                  Dráva Völgye Szakgimnázium    1:11,73

                                               2. Litauszki Adél               Széchényi Ferenc Gimnázium   1:13,30

 

100 m mellúszás                        1. Arató Adél                     Dráva Völgye Szakgimnázium    1:40,12

                                               2. Litauszki Adél               Széchényi Ferenc Gimnázium   1:46,22

 

V-VI. korcsoport 4 x 50 m gyorsváltó:

  1. 1.Dráva Völgye Szakgimná1:53,29

Haász Marcell, Jáger Balázs, Kacs Máté, Széll Boldizsár

  1. 2.Széchényi Ferenc Gimná2:10,04

Buzics Bence, Fekete tamás Zoltán, Horváth Bálint, Kovács Márton

 

Lányok                 1. Széchényi Ferenc Gimnázium             2:32,42

                                   Jankovics Liza, Litauszki Adél, Petrinovics, Mira, Sziklai Szonja

További cikkeink...

  1. "Ezüst Ősz" sorsolás
  2. Úszás rajtlista 2019 Diákolimpia
  3. Ezüst Ősz 2019
  4. Mikulás Kupa eredmények 2018 (részletes)
  5. Mikulás Kupa sorsolás 2018
  6. Mikulás Kupa 2018
  7. Asztalitenisz eredmények
  8. Terembajnokság 2018-2019
  9. Asztalitenisz verseny
  10. Határfutás eredmények 2018
  11. Határfutás nevezések 2018
  12. Kerékártúra Viroviticára 2018
  13. Határfutás 2018
  14. Sportorvosi rendelés 2018 ősz
  15. Nyári Sportnap a Strandon
  16. Vizivarázs barcsi győzelemmel 2018
  17. Kistérségi Sportnap eredményei 2018
  18. Balaton-átúszás elhalasztva
  19. Kistérségi labdarúgás sorsolás
  20. Kerékpártúra Viroviticára 2018.06.23.
  21. Nárcisz Futás eredmények 2018
  22. Négy Város Labdarúgó Torna 2018
  23. Nemzeti Regatta Vitorlás verseny 2018.06.09-10.
  24. Széchényi Kupa 2018
  25. Sporttámogatás 2018
  26. Bozsik Gyermeklabdarúgás 2018
  27. Drava karaván 2018
  28. Nárcisz Futás 2018
  29. Óvodás Bozsik program 2018
  30. Barcsi VSE taggyűlése
  31. Križnicára kerekeztünk 2018.04.14.
  32. Mezei futás 2018
  33. Kriznica 2018.04.14.
  34. Óvodás sportnap 2018
  35. Nőnapi Sport
  36. Kézilabda bajnoki mérkőzések 2018
  37. Szabadidős Programok 2018
  38. Kézilabdás egyeztetés Viroviticával
  39. Barcs Város sportdíjazottjai 2017
  40. Focifarsang eredmény 2018
  41. Focifarsang sorsolás 2018
  42. Sportorvosi rendelés Barcson 2018
  43. Végeredmény terembajnokság
  44. Úszás Diákolimpia megyei bajnokaink
  45. Híradó 8 Teremlabdarúgó bajnokság
  46. FOCIFARSANG 2018
  47. Híradó 7 Terembajnokság 2017
  48. Híradó 6 Terembajnokság 2018
  49. Ezüst Ősz eredmény 2018
  50. Ezüst Ősz sorsolás 2018
  51. Híradó 5. Terembajnokság 2017
  52. Diákolimpia Úszás Körzeti Döntő 2018
  53. Híradó 4 Terembajnokság 2017
  54. Híradó 3 Terembajnokság 2017
  55. Ezüst Ősz Labdarúgás 2018
  56. Teremlabdarúgó bajnokság sorsolás 2017
  57. Híradó 2. Terembajnokság 2017
  58. Moulin Rouge nyerte a 34. Mikulás Kupát
  59. Barcsi Karate siker
  60. Mikulás Kupa sorsolása
  61. Hiradó 1. Terembajnokság
  62. Kézilabda mérkőzések
  63. Teremlabdarúgó bajnokság 2017-2018
  64. Mezei futás 2017 ősz
  65. Óvis Bozsik Program 2017.09.29.
  66. Judo bemutató 2017
  67. Kerékpártúra Križnicára 2017
  68. Kerékpárral Viroviticára 2017
  69. Autómentes Nap volt Barcson 2017
  70. Határfutás eredmények 2017
  71. Kerékpártúra Viroviticára 2017
  72. Határfutás nevezések 2017.09.16.
  73. Határfutás nevezések 2017
  74. Sportorvosi rendelés 2017 ősz
  75. Határfutás 2017
  76. Dráva félmaraton eredmények 2017
  77. Barcs -Heresznye Dráva Félmaraton nevezések
  78. Balatonátúszás 2017
  79. Balaton-átúszás
  80. Barcsi Tűzoltók sikere 2017
  81. Nárcisz Futás eredmények 2017
  82. Kerékpártúra Kriznicára 2017
  83. Labdarúgó Torna
  84. DRáva Karaván 2017.07.18.
  85. Nárcisz futás 2017
  86. Geocaching
  87. Jankovics Liza a válogatottban
  88. Barcsi VSE 2016 Beszámoló
  89. Mezei Futás 2017
  90. Úszás országos döntő.
  91. Erőemelés EB 2017
  92. Regionális Judo verseny Barcson
  93. Győzött a kézi csapat
  94. Sportorvosi rendelés 2017
  95. Óvodások sportnapja eredmény 2017
  96. Óvodások Sportnapja 2017
  97. Női kézilabda
  98. Szabadidős programok 2017
  99. Focifarsang eredmények 2017
  100. Spordíjak 2017