Ma 2020. október 24., szombat, Salamon napja van. Holnap Blanka és Bianka napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 0
ElégtelenKitűnő 

 

 

ÚSZÓ KÖRZETI / VÁROSI DÖNTŐ

JEGYZŐKÖNYVE

Körzet:Barcs

Helyszín, Időpont: 2020.01.22.

 

 

2./ 4x50 m fiú gyorsváltó III/B. korcsoport

1. Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Általános Iskola                                   2:32,38

2. Barcsi Arany János általános Iskola                                                         2:36,01

3./ 4x50 m fiú gyorsváltó IV/B. korcsoport

1. Kaposvári SZC Dráva Völgye Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Kollégiuma  

                                                                                                                        2:14,58

4./ 4x50 m leány gyorsváltó II. korcsoport

1. Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Általános Iskola                                   2:55,77

5./ 4x50 m leány gyorsváltó III/B. korcsoport

1. Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Általános Iskola                                   2:31,89

2. Barcsi Arany János Általános Iskola                                                        2:56,84

6./ 4x50 m leány gyorsváltó IV/B. korcsoport

  1. 1.Kaposvári SZC Dráva Völgye Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Kollégiuma

7./ 50 m fiú hátúszás I. korcsoport

1. Széll Csaba            Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             0:49,00

2. Móró Benedek       Barcsi Arany János Általános Iskola                         1:15,72

8./ 50 m fiú hátúszás II. korcsoport

1. Bedő Körnél          Barcsi Arany Általános Iskola                                  0:52,02

2. Benguitoun Adam Yahya Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola  0:56,35

9./ 50 m leány hátúszás I. korcsoport

1. Bozsó Szonja         Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             0:48,55

2. Szahágel Petra        Barcsi Arany János Általános Iskola                         0:57,30

3. Jámbor Katalin       Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             0:58,03

10./ 50 m leány hátúszás II. korcsoport

1. Récsány Petra        Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             0:40,05

2. Gali Laura              Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             0:47,80

3. Török-Kovács Zsófia Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola         0:56,73

4. Csáki Dorina          Barcsi Arany János Általános Iskola                         0:59.11

5. Szabó Írisz             Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:04,79

6. Tompa Hanna         Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:19.30

11./ 100 m fiú hátúszás III/B. korcsoport

1. Szabó Zalán           Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:28,15

2. Hartmann Róbert   Barcsi Arany János Általános Iskola                         1:30,78

3. Czifrák Lorand      Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:38,59

4. Bencze Botond      Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:51,96

5. Bukovics Zoltán     Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             2:24,09

12./ 100 m fiú hátúszás IV/B. korcsoport

1. Bencze Áron          Barcsi Széchényi F. Gimnázium és Kollégium         1:21,03

2. Horváth Levente    K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a   1:35,79

13./ 100 m leány hátúszás III/B. korcsoport

1. Szaka Jonka           Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:35,99

2. Litter Júlia Erzsébet Barcsi Arany János Általános Iskola                       1:42,46

3. Losteiner Flóra       Barcsi Arany János Általános iskola                         1:50,46

4. Kovács Emese       Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola              1.59,79

14./ 100 m leány hátúszás IV/B. korcsoport

1. Bozsó Mira       K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a 1:15,15

2. Csillingh- Molnár Anna Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola        1:25,72

3. Török Titánia          Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola                1:35,42

4. Cziráki Janka          Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola                1:37,98

 

15./ 50 m fiú mellúszás I. korcsoport

1. Boros Kristóf       Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             0:53,46  

16./ 50 m fiú mellúszás II. korcsoport

1. Jámbor Márton       Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             0:59,09

2. Kővári Péter           Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:00,12

3. Dancs Kristóf A.    Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:14,65

4. Somogyi Benett     Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:21,91

17./ 50 m leány mellúszás II. korcsoport

1. Markó Zsófia         Barcsi Arany János Általános iskola                         0:50,10

2. Török – K. Zsófia  Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:07,30

18./ 100 m fiú mellúszás III/B. korcsoport

1. Szücs Olivér           Barcsi Arany János Általános Iskola                         1:50,81

2. Migács Alex           Barcsi Arany János Általános Iskola                         2:02,35

3. Fenyvesi Máté        Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             2:07,71

4. Bencsik Csingor     Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             2:08,67

5. Cserti H. István       Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             2:15,94

6. Hamarics Dávid     Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             2:15,99

7. Németh Máté         Barcsi Arany János Általános Iskola                         2:30,82

19./ 100 m fiú mellúszás IV/B. korcsoport

1. Krisztián Dániel     K.SZC. Dráva Völgye                                              1:27,54

2. Horváth Zsombor   Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:37,85

3. Hartmann József    K.SZC. Dráva Völgye                                              1:42,10

4. Reinis Roland        Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:52,74

20./ 100 m leány mellúszás III/B. korcsoport

1. Reinis Rebeka        Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:38,67

2. Bagó Hanna Dóra  Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:40,14

3. Kulcsár Anna         Dráva Menti KK. Csokonyavisonta                          1:50,18

4. Litter Júlia              Barcsi Arany János Általános Iskola                         1:59,98

5. Kovács Emese        Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             2:00,74

21./ 100 m leány mellúszás IV/B. korcsoport

1. Horváth Lara          K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a   1:23,65

2. Prekodravac Malina K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a 1:35,00

3. Horváth Panni        Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola                  1:38,03

4. Cziráki Janka          Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola                  1:50,11

5. Rácz Réka Hanna  Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola                  1:52,64

22./ 50 m fiú gyorsúszás I. korcsoport

1. Boros Kristóf         Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             0:42,73

2. Széll Csaba             Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             0:45,21

23./ 50 m fiú gyorsúszás II. korcsoport

1. Jámbor Márton       Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             0:41,51

2. Bedő Kornél          Barcsi Arany János Általános Iskola                         0:43,41

3. Kővári Péter           Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             0:45,27

4. Beuguniton Adam Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             0:45,52

5. Dancs Kristóf         Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             0:53,73

24./ 50 m leány gyorsúszás I. korcsoport

1. Bozsó Szonja         Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola            0:41,21

2. Szehágel Petra        Barcs Arany János Általános Iskola                         0:50,03

3. Jámbor Katalin       Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             0:53,05

4. Sabján Réka           Barcsi Arany János Általános Iskola                         0:58,03

 

25./ 50 m leány gyorsúszás II. korcsoport

1. Récsány Petra        Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             0:33,27

2. Gali Laura              Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             0:41,97

3. Markó Zsófia         Barcsi Arany János Általános Iskola                         0:48,00

4. Csáki Dorina          Barcsi Arany János Általános Iskola                         0:57,10

5. Tompa Hanna         Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:02,75

26./ 100 m fiú gyorsúszás III/B. korcsoport

1. Hartmann Róbert   Barcsi Arany János Általános Iskola                         1:17,05

2. Szabó Zalán           Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:19,77

3. Czifrák Lóránd      Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:24,27

4. Szücs Olivér           Barcsi Arany János Általános Iskola                         1:26,73

5. Bencze Botond      Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:38,80

6. Bencsik Csongor    Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:39,85

7. Migács Alex           Barcsi Arany János Általános Iskola                         1:39,91

8. Horváth Bálint       Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:40,78

9. Szilágyi Ágoston    Barcsi Arany János Általános Iskola                         1:49,03

10.Nargang Marcell   Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:52,03

11. Hamarics Dávid   Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:57,46

12. Németh Máté       Barcsi Arany János Általános Iskola                         2:00,21

13. Cserti H. István      Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             2:01,80

14. Fenyvesi Máté      Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             2:04,13

27./ 100 m fiú gyorsúszás IV/B. korcsoport

1. Bencze Áron          Barcsi Széchényi Ferenc Gimnázium               1:06,65

2. Krisztián Dániel     K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a   1:13,67

3. Hartmann József    K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a   1:16,91

4. Reinis Roland        Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola                  1:23,00

5. Horváth Zsombor   Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola                  1:25,17

6. Horváth Levente    K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a   1:25,91

28./ 100 m leány gyorsúszás III/B. korcsoport

1. Szarka Jonka          Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:20,11

2. Bagó Hanna Dóra  Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:23,15

3. Reinis Rebeka        Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:23,90

4. Kulcsár Anna         Drávamenti KK. Csokonyavisonta                           1:36,21

5. Losteiner Flóra       Barcsi Arany János Általános Iskola                         1:40,98

29./ 100 m leány gyorsúszás IV/B. korcsoport

1. Horváth Lara          K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a   1:06,52

2. Bozsó Mira             K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a   1:07,32

3. Prekodravac Malina K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a   1:14,77

4. Csilling-M.Anna    Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola                  1:16,62

5. Horváth Panni        Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:16,96

6. Fridrich Luca         Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:25,27

7. Török Titánia          Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:27,90

8. Rácz Réka              Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:33,51

 

4x50m V-VI. kcs. Fiú

 

  1. Kaposvári SZC Dráva Völgye Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Kollégiuma

                                                                                                                            1:51,52

  1. Barcsi Széchényi Ferenc Gimnázium és Kollégium                                     2:03,00

 

4x50m V-VI. kcs. Leány

 

  1. 1.Kaposvári SZC Dráva Völgye Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Kollégiuma

                                                                                                                            2:17,03

  1. 2.Barcsi Széchényi Ferenc Gimnázium és Kollé            2:43,19

 

Hátúszás: V-VI. kcs. Fiú

  1. Paluska Péter   K-i Dráva Völgye G. Szakgimnáziuma                               1:14,14
  2. Landesz Máté Barcsi Szécshényi Ferenc Gimnázium                                 1:32,73

 

Hátúszás: V-VI. kcs. Leány

  1. Szabó Petra Lilla K-i Dráva Völgye G. Szakgimnáziuma                            1:27,36
  2. Szabó Hanna            K-i Dráva Völgye G. Szakgimnáziuma                          1:37,47

 

Mellúszás: V-VI. kcs. Fiú

1. Jáger Balázs      K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a            1:16,79

2. Fekete Tamás Zoltán   Barcsi Széchényi Ferenc Gimnázium                          1:20,81

3. Haász Özséb   K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a            1:28,14

4. Várfi Zsombor   Barcsi Széczhényi Ferenc Gimnázium                                1:28,51

5. Horváth Bálint Barcsi Széczhényi Ferenc Gimnázium                                  1:34,46

6. Pálfi András                 Barcsi Széczhényi Ferenc Gimnázium                      1:56,13

 

Mellúszás: V-VI. kcs. Leány

  1. Horváth Kata   Barcsi Széchényi Ferenc Gimnázium                                1:35,55
  2. Arató Adél             K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a       1:38,81

 

Gyorsúszás V-VI. korcsoport Fiú

  1. Kacs Máté            K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a        0:58,84
  2. Várfi Zsombor   Barcsi Széczhényi Ferenc Gimnázium                              0:59,96
  3. Széll Boldizsár   K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a       1:01,85
  4. Haász Özséd K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a           1:08,40
  5. Haász Marcell    K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a        1:08,61
  6. Landesz Máté    K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a        1:15,03

 

 

Gyorsúszás V-VI. korcsoport Leány

  1. Szabó Petra Lilla        K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a         1:13,53
  2. Arató Adél                 K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a         1:13,80
  3. Horváth Kata             Barcs Széchényi Ferenc Gimnázium                              1:18,6
  4. Szabó Hanna              K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a   1:27,47