Ma 2019. augusztus 18., vasárnap, Ilona napja van. Holnap Huba napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 0
ElégtelenKitűnő 

Diákolimpia Űszás Eredmények 2019.01.15. Barcs Rekreációs Központ

 

Az 1-2. helyezett egyéni és az első váltó jutott a megyei döntőbe.

2019.január 30. Kaposvár

 

I. korcsoport
50 m fiú gyorsúszás
1. Bedő Kornél 2010 Barcs Arany János Általános Iskola 0:50,74 1.
2. Széll Csaba 2011 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:52,35 2.
3. Botos Nathaniel 2010 Barcs Arany János Általános Iskola 0:56,85 3.
4. Kerényi Roland 2010 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:59,67 4.
5. Boros Kristóf 2011 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:00,90 5.
I. korcsoport
50 m leány gyorsúszás
1. Szarka Száva 2010 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:50,02 1.
2. Bozsó Szonja 2011 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:50,45 2.
3. Szehágel Petra 2011 Barcs Arany János Általános Iskola 0:59,79 3.
4. Csáki Dorina 2010 Barcs Arany János Általános Iskola 1:00,22 4.
5. Szabó Írisz 2010 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:03,47 5.
6. Jámbor Katalin 2011 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola
7.
I. korcsoport
50 m fiú mellúszás
1. Boros Kristóf 2011 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:09,19 1.
2. Somogyi Benett 2011 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:42,14 2.
I. korcsoport
50 m leány mellúszás
1. Markó Zsófia 2011 Barcs Arany János Általános Iskola 0:57,74 1.
2. Somogyi Bernadett 2011 2010
I. korcsoport
50 m fiú hátúszás
1. Széll Csaba 2011 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:55,79 1.
2. Kerényi Roland 2010 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:00,94 2.
3. Bedő Kornél 2010 Barcs Arany János Általános Iskola 1:00,96 3.
4. Botos Nathaniel Ádám 2010 Barcs Arany János Általános Iskola 1:01,05 4.
5. Kerényi Milán 2011 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:17,26 5.
I. korcsoport
50 m leány hátúszás
Szarka Száva 2010 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:54,79 1.
1. Markó Zsófia 2011 Barcs Arany János Általános Iskola 0:56,29 2.
2. Bozsó Szonja 2011 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:56,92 3.
3. Csáki Dorina 2010 Barcs Arany János Általános Iskola 1:01,85 4.
4. Szabó Írisz 2010 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:10,45 5.

 

II. korcsoport
50 m fiú gyorsúszás
1. Szabó Zalán 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:35,67 1.
2. Szűcs Olivér András 2008 Barcs Arany János Általános Iskola 0:37,07 2.
3. Czifrák Lóránd 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:38,29 3.
4. Bencze Botond 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:41,35 4.
5. Szilágyi Ágoston 2008 Barcs Arany János Iskola 0:45,93 5.
6. Vízi Boldizsár 2009 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:47,66 6.
7. Benguitoun Adam Yahya 2009 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:48,20 7.
8. Boncz Márton András 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:48,89 8.
9. Jámbor Márton 2009 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:53,14 9.
10. Kővári Péter 2009 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:53,68 10.
11. Dancs Kristóf 2009 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:01,72 11.
II. korcsoport
50 m leány gyorsúszás
1. Récsán Petra 2009 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:36,48 1.
2. Reinis Rebeka 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:36,97 2.
3. Szarka Jonka 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:37,11 3.
4. Gali Laura 2009 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:41,90 4.
5. Török-Kovács Zsófia 2009 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:59,00 5.
6. Ivelics Adél 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola
7. Tóth Eliána 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola
II. korcsoport
50 m fiú mellúszás
1. Szűcs Olivér András Barcs Arany János Általános Iskola 0:52,41 1.
II. korcsoport
50 m leány mellúszás
1. Reinis Rebeka 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:45,85 1.
2. Kovács Emese Delinke 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:06,27 2.
II. korcsoport
50 m fiú hátúszás
1. Szabó Zalán 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:42,41 1.
2. Czifrák Lóránd 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:43,80 2.
3. Vízi Boldizsár 2009 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:49,44 3.
4. Bencze Botond 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:51,03 4.
5. Nagy Bence 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:59,17 5.
6. Kővári Péter 2009 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:01,18 6.
7. Jámbor Márton 2009 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:03,91 7.
II. korcsoport
50 m leány hátúszás
1. Récsán Petra 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:43,22 1.
2. Szarka Jonka 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:45,17 2.
3. Gali Laura 2009 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0:50,73 3.
II. korcsoport
4x50 m fiú gyorsváltó
1. Barcs Deák Ferenc Általános Iskola Iskola 2:52,67 1.
Boncz Márton András 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola
Szabó Zalán 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola
Czifrák Lóránd 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola
Bencze Botond 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola
II. korcsoport
4x50 m leány gyorsváltó
1. Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 2:35,23 1.
Récsán Petra 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola
Szarka Jonka 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola
Reinis Rebeka 2008 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola
Török-Kovács Zsófia 2009 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola

 

 

III. korcsoport - "B" kategória
100 m fiú gyorsúszás
1. Boncz Kálmán 2006 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:27,90 1.
2. Hartmann Róbert 2007 Barcs Arany János Általános Iskola Általános Iskola 1:33,40 2.
3. Szarka Regő 2006 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:36,04 3.
4. Lieber Máté László 2007 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola
5. Hamarics Dávid 2007 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola
III. korcsoport - "B" kategória
100 m leány gyorsúszás
1. Horváth Lara 2006 Kaposvári SZC Dráva Völgye Szakgimnázium 1:10,59 1.
2. Bozsó Mira 2006 Kaposvári SZC Dráva Völgye Szakgimnázium 1:12,80 2.
3. Horváth Panni 2006 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:19,15 3.
4. Terényi Angéla 2007 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:25,65 4.
5. Fridrich Luca 2006 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:28,03 5.
6. Gulácsi Nikol 2006 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:29,73 6.
7. Török Titánia 2006 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:29,77 7.
8. Simon Sára 2006 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:33,03 8.
9. Kulcsár Anna 2007 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:43,51 9.
10. Rácz Réka Hanna 2007 Barcs Arany János Iskola
11. Losteiner Flóra 2007 Barcs Arany János Iskola
12. Csilling-Molnár Anna 2006 Kaposvári SZC Dráva Völgye Szakgimnázium
III. korcsoport - "B" kategória
50 m fiú mellúszás
1. Boncz Kálmán 2006 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:50,77 1.
2. Szarka Regő 2006 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 2:06,27 2.
III. korcsoport - "B" kategória
50 m leány mellúszás
1. Horváth Lara 2006 Kaposvári SZC Dráva Völgye 1:26,59 1.
2. Fridrich Luca 2006 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:37,92 2.
3. Terényi Angéla 2007 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:38,01 3.
4. Horváth Panni 2006 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:42,23 4.
5. Török Titánia 2006 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:47,97 5.
6. Simon Sára 2006 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:51,35 6.
7. Bagó Hanna Dóra 2007 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:57,80 7.
8. Gulácsi Nikol 2006 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:57,81 8.
9. Rácz Réka Hanna 2007 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola
III. korcsoport - "B" kategória
100 m fiú hátúszás
1. Hartmann Róbert 2007 Barcs Deák Ferenc Általános iskola 1:42,17 1.
III. korcsoport - "B" kategória
100 m leány hátúszás
1. Bozsó Mira 2006 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:18,67 1.
2. Bagó Hanna Dóra 2007 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:41,99 2.
3. Csillingh-Molnár Anna 2006 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola
4. Losteiner Flóra 2007 Barcs Arany János Általános Iskola
5. Ránics Hanna 2007 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola
III. korcsoport - "B" kategória
4x50 m fiú gyorsváltó
III. korcsoport - "B" kategória
4x50 m leány gyorsváltó
1. Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 2:31,39 1.
Horváth Lara 2006
Bozsó Mira 2006
Horváth Panni 2006
Csillingh-Molnár Anna 2006

 

 

IV. korcsoport - "B" kategória
100 m fiú gyorsúszás
1. Bencze Áron 2005 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:05,29 1.
2. Szűcs Péter Zsombor 2004 Barcs Arany János Általános Iskola 1:14,09 2.
3. Landesz Máté 2004 Barcs Arany János Általános Iskola 1:18,88 3.
4. Hartmann József 2005 Kaposvári SZC Dráva Völgye Szakgimnázium 1:26,31 4.
5. Horváth Levente 2005 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:31,46 5.
6.
IV. korcsoport - "B" kategória
100 m leány gyorsúszás
1. Szabó Hanna 2004 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:20,85 1.
2. Csanaki Nikolett 2005 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola
IV. korcsoport - "B" kategória
100 m fiú mellúszás
1. Paluska Péter 2004 Kaposvári SZC Dráva Völgye Szakgimnázium 1:25,22 1.
2. Krisztán Dániel 2005 Kaposvári SZC Dráva Völgye Szakgimnázium 1:27,67 2.
3. Haász Őzséb Bálint 2004 Kaposvári SZC Dráva Völgye Szakgimnázium 1:33,79 3.
4. Hartmann József 2005 Kaposvári SZC Dráva Völgye Szakgimnázium 1:45,67 4.
IV. korcsoport - "B" kategória
100 m leány mellúszás
1. Csanaki Nikolett 2005 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0
IV. korcsoport - "B" kategória
100 m fiú hátúszás
1. Paluska Péter 2004 Kaposvári SZC Dráva Völgye Szakgimnázium 1:15,89 1.
2. Horváth Levente 2005 Barcs Deák Ferenc Általános iskola 1:48,19 2.
IV. korcsoport - "B" kategória
100 m leány hátúszás
1. Szabó Hanna 2004 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 1:31,21 1.
IV. korcsoport - "B" kategória
4x50 m fiú gyorsváltó
1. Kaposvári SZC Dráva Völgye Szakgimnázium 2:12,95 1.
Paluska Péter 2004
Krisztán Dániel 2005
Haász Őzséb Bálint 2004
Hartmann József 2005
IV. korcsoport - "B" kategória
4x50 m leány gyorsváltó
1. Kaposvári SZC Dráva Völgye Szakgimnázium 2:38,42 1.

 

 

V-VI. Korcsoport:


100 m hátúszás:              

1. Kacs Máté                     Dráva Völgye Szakgimnázium    1:14,03

1.SzabóDráva Völgye Szakgimnázium    1:24,03

 

100 m mellúszás             

1. Jáger Balázs                  Dráva Völgye Szakgimnázium    1:14,80

  1. 2.Fekete TamáSzéchényi Ferenc Gimnázium   1:24,97
  2. 3.Horváth BáSzéchényi Ferenc Gimnázium   1:35,15

 

100 m gyorsúszás                     1. Kacs Máté                     Dráva Völgye Szakgimnázium    0:58,66

                                               2. Széll Boldizsár              Dráva Völgye Szakgimnázium    1:00,64

                                               3. Jáger Balázs                  Dráva Völgye Szakgimnázium    1:02,71

                                               4. Haász Marcell               Dráva Völgye Szakgimnázium    1:08,72

                Leány                   1. Szabó Petra                  Dráva Völgye Szakgimnázium    1:11,73

                                               2. Litauszki Adél               Széchényi Ferenc Gimnázium   1:13,30

 

100 m mellúszás                        1. Arató Adél                     Dráva Völgye Szakgimnázium    1:40,12

                                               2. Litauszki Adél               Széchényi Ferenc Gimnázium   1:46,22

 

V-VI. korcsoport 4 x 50 m gyorsváltó:

  1. 1.Dráva Völgye Szakgimná1:53,29

Haász Marcell, Jáger Balázs, Kacs Máté, Széll Boldizsár

  1. 2.Széchényi Ferenc Gimná2:10,04

Buzics Bence, Fekete tamás Zoltán, Horváth Bálint, Kovács Márton

 

Lányok                 1. Széchényi Ferenc Gimnázium             2:32,42

                                   Jankovics Liza, Litauszki Adél, Petrinovics, Mira, Sziklai Szonja