Ma 2024. március 28., csütörtök, Gedeon és Johanna napja van. Holnap Auguszta napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 1
ElégtelenKitűnő

Moulin Rouge nyerte a 34. Mikulás kupát.

IMG 20171202_100559

Barcson kilenc csapat részvételével ismét megrendezték a téli idény első ünnepi teremlabdarúgó tornát. A városi csapatok mellet Péterhidáról és Darányból is nevezett csapat. A három háromcsapatos csoportból az 1-2. valamint a legjobb harmadik helyezett jutott tovább. A továbbjutó 8. helyért a két gyengébb 3. helyezett- Elit-Alakulat – Péterhida csapata játszott (6-3). A Moulin Rouge a Darány (2-0) és az Elit –Alakulaton (1-4) keresztül, a Last Minute az Olasz Görények (3-0) és az Old Goldon (3-1) keresztül jutott a döntőbe. A harmadik helyet az Old Gold csapata szerezte meg az Elit Alakulat legyőzésével (4-2). A döntőben egymást jól ismerő két csapat izgalmas játékot produkált. Már-már döntetlennel ért véget a mérkőzés, amikor kihasználva egy védelmi hibát Kovács Géza Tamás megszerezte a győztes gólt a Moulin Rouge részére.

Döntő:   Moulin Rouge – Last Minute 2-1

Gólszerző: Banicz Benjamin,Kovács Géza Tamás illetve Krisztán Lóri

Moulin Rouge: Banicz Barnabás- Kovács G. Tamás,Pandur Ádám, Bedő Csaba,Csajbók Péter, Banicz Benjámin, Pércsi Miklós, Pandur László,Horváth László,Vucskics Bálint, Iván Dániel, Gergulás Ferenc,Horváth Richárd

Last Minute: Werkmann Norbert-Mangult Nándor, Miskovics Péter, Tompa István, Horváth Szabolcs, Tóth Richárd, Krisztián Lóránt, Mangult Zoltán