Olvasóink értékelése:  / 0
ElégtelenKitűnő

Barcsiak nyerték a Dráva Kupát.

DSCF2221

Hat év után ismét megrendezték a Tűzoltók Dráva Kupa labdarúgó tornát. A barcsi Tűzoltóság felhívására nyolc csapat két négyes csoportban játszotta a csoportmérkőzéseket. Nagy volt a tét, mert Karvalics Ottó polgármester az első három helyezett csapatnak Drávai hajózást ígért, a Jégmadár fedélzetén. Wéber Antal Tűzoltó Dandártábornok, a Somogy Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság igazgatója köszöntötte a csapatokat és bajtársias játékot kívánt mindenkinek. A csapatok sportszerűen játszottak a hirtelen meleg ellenére. A két csoportból a barcsi Tűzoltók és Rendőrök, a Szigetvár és a Marcali jutott az elődöntőbe, ahol a barcsiak és a marcaliak győztek. A kisdöntőben a barcsi Rendőrök 2-1-re nyertek a Szigetvár ellen, így megszerezték a harmadik helyet. A döntőben a barcsi és marcali tűzoltók nem bírtak egymással, 0-0-s döntetlen született. Bűntetőkkel a házigazda barcsiak nyertek 3-2-re.