Ma 2017. június 25., vasárnap, Vilmos napja van. Holnap János és Pál napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 1
ElégtelenKitűnő 

 

Diákolimpia Körzet Úszóverseny Eredmények Barcs 2017.01.12. Rekreációs Központ

Öt iskola 98 tanulója indult a versenyen. Összesen 49 rajthelyet szereztek a barcsiak a megyei döntőre. Legeredményesebb versenyző Bíró Kristóf volt a 100 m gyorsban elért 0:57,98 –as idejével. Verőczi Alex is egy percen belül ért célba ugyan ezen a távon. A megyei döntő 2017.január 26-án Barcson lesz.

Korcs.

Versenyszám

Neme

Név

 

Iskola

Idő

 

I kcs.

50 m gyors

fiú

 

 

 

 

 

 

 

 

Czifrák Lóránd

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:45,24

1.

 

 

 

Bázing Máté

 

Arany János Általános Iskola

0:51,90

2.

 

 

 

Bencze Botond

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:52,66

3.

 

 

 

Szabó Zalán

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:54,67

4.

 

 

 

Szilágyi Ágoston

 

Arany János Általános Iskola

0:55,60

5.

 

 

 

Boncz Márton András

 

Deák Ferenc Általános Iskola

1:06,52

6.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

leány

Rácsán Petra

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:40,61

1.

 

 

 

Szarka Jonka

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:42,03

2.

 

 

 

 

 

 

 

 

II. kcs.

50 m gyors

fiú

 

 

 

 

 

 

 

 

Pandur Botond

 

Arany János Általános Iskola

0:38,90

1.

 

 

 

Kovács Dávid Levente

 

Arany János Általános Iskola

0:39,14

2.

 

 

 

Szarka Regő

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:40,35

3.

 

 

 

Pintér Bence

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:45,22

4.

 

 

 

Boncz Kálmán

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:46,36

5.

 

 

 

Nagy Zalán

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:46,49

6.

 

 

 

Latin Zsolt

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:46,51

7.

 

 

 

Hartmann Róbert

 

Arany János Általános Iskola

0:48,40

8.

 

 

 

Sütő Sámuel

 

Arany János Általános Iskola

0:50,02

9.

 

 

 

 

 

 

 

 

II.

50 m gyors

leány

 

 

 

 

 

 

 

 

Bozsó Mira

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:34,16

1.

 

 

 

Horváth Lara

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:34,84

2.

 

 

 

Csilling Molnár Anna

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:37,95

3.

 

 

 

Cziráki Janka

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:39,14

4.

 

 

 

Rácz Hanna

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:42,08

5.

 

 

 

Friedrith Luca

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:43,29

6.

 

 

 

Terényi Angéla

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:43,66

7.

 

 

 

Török Titánia

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:46,96

8.

 

 

 

Losteiner Flóra

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:50,80

9.

 

 

 

 

 

 

 

 

III.

100 m gyors

fiú

 

 

 

 

 

 

 

 

Bencze Áron

 

Deák Ferenc Általános Iskola

1:17,35

1.

 

 

 

Haász Özséb Bálint

 

Arany János Általános Iskola

1:23,80

2.

 

 

 

Horváth zsombor

 

Deák Ferenc Általános Iskola

1:30,03

3.

 

 

 

Remes Dániel

 

Dráva Völgye

1:41,58

4.

 

 

 

Landesz Máté

 

Deák Ferenc Általános Iskola

1:42,09

5.

 

 

 

Hartmann József

 

Arany János Általános Iskola

1:46,86

6.

 

 

 

Reinis Roland

 

Deák Ferenc Általános Iskola

1:49,11

7.

 

 

 

Gál Bence

 

Dráva Völgye

1:50,99

8.

 

 

 

Krisztián Dániel

 

Arany János Általános Iskola

1:51,48

9.

 

 

 

 

 

 

 

 

III.

100 m gyors

Leány

 

 

 

 

 

 

 

 

Tarr Anett

 

Deák Ferenc Általános Iskola

1:20,23

1.

 

 

 

Szabó Hanna

 

Dráva Völgye

1:24,10

2.

 

 

 

Szabó Emese

 

Arany János Általános Iskola

1:24,43

3.

 

 

 

Varga Orsi Zsuzsanna

 

Deák Ferenc Általános Iskola

1:26,02

4.

 

 

 

 

 

 

 

 

IV.

100 m gyors

fiú

 

 

 

 

 

 

 

 

Horváth Bálint

 

Deák Ferenc Általános Iskola

1:20,66

1.

 

 

 

Haász Marcell

 

Dráva Völgye

1:27,58

2.

 

 

 

Göbölös Kristóf

 

Dráva Völgye

1:37,73

3.

 

 

 

Kecskés Gergely

 

Dráva Völgye

1:39,08

4.

 

 

leány

 

 

 

 

 

 

 

 

Szabó Petra Lilla

 

Dráva Völgye

1:13,65

1.

 

 

 

Varga Réka

 

Dráva Völgye

1:31,91

2.

V.

100 m gyors

fiú

 

 

 

 

 

 

 

 

Jáger Balázs

 

Dráva Völgye

1:01,89

1.

 

 

 

Horváth Zoltán

 

Dráva Völgye

1:07,67

2.

 

 

 

Szél Boldizsár

 

Dráva Völgye

1:12,98

3.

 

 

 

Bordás Bence

 

Dráva Völgye

1:18,92

4.

 

 

leány

 

 

 

 

 

 

 

 

Cseh Réka

 

Dráva Völgye

1:16,40

1.

 

 

 

Arató Adél

 

Dráva Völgye

1:19,29

2.

VI.

100 m gyors

fiú

 

 

 

 

 

 

 

 

Bíró Kristóf

 

Gimnázium

0:57,98

1.

 

 

 

Verőczi Alex

 

Dráva Völgye

0:59,22

2.

 

 

 

Székely Ábrahám

 

Dráva Völgye

1:03,67

3.

 

 

 

 

 

 

 

 

VI.

100 m gyors

leány

Horváth Réka

 

Dráva Völgye

1:14,97

1.

I.

50 m hát

fiú

 

 

 

 

 

 

 

 

Czifrák Lóránd

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:51,66

1.

 

 

 

Szabó Zalán

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:58,03

2.

 

 

 

Bencze Botond

 

Deák Ferenc Általános Iskola

1:07,51

3.

 

 

leány

 

 

 

 

 

 

 

 

Reinis Rebeka

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:49,61

1.

 

 

 

Szarka Jonka

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:52,74

2.

 

 

 

Récsán Petra

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:54,66

3.

II.

50 m hát

fiú

 

 

 

 

 

 

 

 

Pintér Bence

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:56,15

1.

 

 

 

Hartmann Róbert

 

Arany János Általános Iskola

0:58,84

2.

 

 

 

Latin Zsolt

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:59,39

3.

 

 

 

Sütő Sámuel

 

Arany János Általános Iskola

1:03,84

4.

 

 

leány

 

 

 

 

 

 

 

 

Bozsó Mira

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:39,73

1.

 

 

 

Csilling Molnár Anna

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:43,14

2.

 

 

 

Cziráki Janka

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:48,40

3.

 

 

 

Bagó Hanna Dóra

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:49,80

4.

 

 

 

Losteiner Flóra

 

Arany János Általános Iskola

1:04,96

5.

III.

100 m hát

fiú

 

 

 

 

 

 

 

 

Paluska Péter

 

Dráva Völgye

1:21,64

1.

 

 

 

Bencze Áron

 

Deák Ferenc Általános Iskola

1:35,14

2.

 

 

 

 

 

 

 

 

III.

100 m hát

leány

Szabó Hanna

 

Deák Ferenc Általános Iskola

1:36,09

1.

 

 

 

Arató Alíz

 

Deák Ferenc Általános Iskola

2:04,90

2.

IV.

100 m hát

leány

 

 

 

 

 

 

 

 

Szabó   Petra Lilla

 

Dráva Völgye

1:26,09

1.

 

 

 

Varga Réka

 

Dráva Völgye

1:47,03

2.

V.

100 m hát

fiú

 

 

 

 

 

 

 

 

Horváth Zoltán

 

Dráva Völgye

1:26,15

1.

 

 

 

Bordás Bence

 

Dráva Völgye

1:44,95

2.

 

 

 

Spanenberger Donát

 

Dráva Völgye

1:45,97

3.

 

 

 

 

 

 

 

 

V.

 

leány

Szabó Dóra

 

Dráva Völgye

1:21,97

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

VI.

100 m hát

fiú

Verőczi Alex

 

Dráva Völgye

1:15,97

1.

 

 

 

Székely Ábrahám

 

Dráva Völgye

1:17,28

2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

leány

Horváth Réka

 

Dráva Völgye

1:30,47

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

I.

50 m mell

leány

Reinis Rebeka

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:57,15

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

50 m mell

fiú

 

 

 

 

 

 

 

 

Kovács Dávid levente

 

Arany János Általános Iskola

0:51,53

1.

 

 

 

Pandur Botond

 

Arany János Általános Iskola

0:51,79

2.

 

 

 

Nagy Zalán

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:58,35

3.

 

 

 

Szarka Regő

 

Deák Ferenc Általános Iskola

1:02,91

4.

 

 

 

 

 

 

 

 

II.

50 m mell

leány

 

 

 

 

 

 

 

 

Horváth Lara

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:46,40

1.

 

 

 

Bagó Hanna Dóra

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0,50,98

2.

 

 

 

Friedrich Luca

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:54,35

3.

 

 

 

Rácz Hanna

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:57,14

4.

 

 

 

Terényi Angéla

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:57,79

5.

 

 

 

 

 

 

 

 

III.

50 m mell

fiú

 

 

 

 

 

 

 

 

Paluska Péter

 

Dráva Völgye

0:45,64

1.

 

 

 

Haász Özséb

 

Arany János Általános Iskola

0:47,83

2.

 

 

 

Horváth Zsombor

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:51,09

3.

 

 

 

Krisztián Dániel

 

Arany János Általános Iskola

0:53,92

4.

 

 

 

Gál Bence

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:55,73

5.

 

 

 

Remes Dániel

 

Dráva Völgye

0:57,68

6.

 

 

 

Reinis Roland

 

Deák Ferenc Általános Iskola

1:07,90

7.

III.

 

leány

 

 

 

 

 

 

 

 

Molnár Róza

 

Dráva Völgye

0:56,09

1.

 

 

 

Molnár Vera

 

Deák Ferenc Általános Iskola

0:59,08

2.

IV.

100 m mell

fiú

Horváth Bálint

 

Deák Ferenc Általános Iskola

1:42,47

1.

 

 

 

Göbölös Kristóf

 

Dráva Völgye

2:05,35

2.

 

 

 

 

 

 

 

 

IV.

100 m mell

leány

Varga Eszter

 

Dráva Völgye

2:12,22

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

V.

100 m mell

fiú

 

 

 

 

 

 

 

 

Jáger Balázs

 

Dráva Völgye

1:18,47

1.

 

 

 

Fenyfesi Máté

 

Dráva Völgye

1:22,64

2.

 

 

 

Keserű Zsombor

 

Dráva Völgye

1:37,09

3.

 

 

leány

 

 

 

 

 

 

 

 

Pandur Elena

 

Dráva Völgye

1:42,29

1.

 

 

 

Arató Adél

 

Dráva Völgye

1:49,36

2.

 

 

 

 

 

 

 

 

VI.

100 m mell

fiú

Vass Ákos

 

Gimnázium

1:19,50

1.

 

 

 

Pettendi István

 

Dráva Völgye

1:24,03

2.

 

 

 

Gyaja Dániel

 

Dráva Völgye

1:33,67

3.

II.

4x50 m

fiú

 

 

Deák Ferenc Általános Iskola

3:07,01

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

leány

 

 

Deák Ferenc Általános Iskola

2:34,52

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

III.

4x50 m

fiú

 

 

Deák Ferenc Általános Iskola

3:05,22

1.

 

 

 

 

 

Dráva Völgye

2:51,70

2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

leány

 

 

Deák Ferenc Általános Iskola

3:17,92

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

IV.

4x50 m

fiú

 

 

Dráva Völgye

2:28,84

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

leány

 

 

Dráva Völgye

2:22,58

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

V.

4x50 m

fiú

 

 

Dráva Völgye

1:56,73

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

leány

 

 

Dráva Völgye

2:19,09

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

VI.

4x50 m

fiú

 

 

Dráva Völgye

1:58,91

1.

 

 

 

 

 

Széchényi F. Gimnázium

2:10,90

2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

leány

 

 

Dráva Völgye

2:28,77

1.