Ma 2024. április 19., péntek, Emma napja van. Holnap Tivadar napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 0
ElégtelenKitűnő

Last Minute a terembajnok.

Meglepetéssel fejeződött be a Sprint Sport teremlabdarúgó bajnokság Barcson. A rájátszás harmadik fordulójában Last Minute visszavágott az alapszakabeli vereségért a Moulin Rouge csapatának, ami a végig vezető csapat első helyébe került. A döntőre megtelt a Deák Ferenc sportcsarnok, ahol a Last Minute már 4-0-ra is vezetett. A Moulin Rouge nem adta fel és két gólra megközelítette ellenfelét, de újabb kapott góllal eldőlt az első hely sorsa.

A harmadik helyet a bajnokság meglepetés csapata, a babócsai Olasz Görények szerezte meg, miután legyőzték a Darány csapatát. A vigasz kupáért a Feketesereg hajrázott a legjobban, az utolsó fordulóban is győzött Grandi Ragazzi ellen, ezzel abszolút 5. helyen végeztek, az Old Gold csapatát megelőzve. A rájátszás alsó ágában szereplő Grandi Ragazzi a 7., a Grande Gazzo 8. lett. Az alapszakasz után búcsúzó Texas a kilencedik, a legfiatalabb csapat, a Kis Darazsak a 10. helyen végeztek.

A gólkirályi címet megosztva Tompa István (Laszt MInute)  és Pandur Ádám (Moulin Rouge) kapta a 36-36 lőtt gólért. Összesen nyolcvanhárman élték át a góllövés örömét.

A legjobb játékvezető –Cservölgyi József – a Kis Hullám Vendéglátó különdíját kapta. A döntő tétjét Király Ernő, a Kis Hullám vendéglő tulajdonosának vacsorameghívása is növelte.

A Sprint Sport díjait Horváth Gábor sportreferens adta át a helyezetteknek.

Sprint Sport teremlabdarúgó bajnokság rájátszás harmadik (záró)  forduló eredményei:

10.  Kis - Darazsak

Góllövő lista végeredménye: Az élen holtverseny alakult ki.

1.Tompa István (Last Minute) 36 gól,  Pandur Ádám (Moulin Rouge)  36 gól, 3. Mangult Nándor (Last Minute) 34 gól.

A teremidény a FOCIFARSANG kupával zárul február 13-án.