Ma 2024. március 28., csütörtök, Gedeon és Johanna napja van. Holnap Auguszta napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 1
ElégtelenKitűnő

Huszon negyedik alkalommal rendezték meg Nagyatádon az a hosszútávú triatlon versenyt. (2013.07.27.)

Versenytáv: 3,8 km úszás, 180 km kerékpározás, 42 km futás.

A váltók versenyében a 237 csapatból a barcsi csapat  -Triatlon Barcs- az előkelő 10. helyen végzett,10 óra 11 perces idővel.

A csapat tagjai: Széll Bence, Verőczi Alex, Pammer Milán, Nagy Lili

Széll Bence úszott 3.8 km-t, Verőczi Alex, Széll Bence, Pammer Milán kerékpározott 180 km-t, majd Nagy Lilivel kiegészülve teljesítették a 42,195 km-es futótávot.

A csapat összeállítását, a versenyzők felkészítését, a versenytávok elosztását, edzőik, Paluskáné Popovics Melitta és Paluska Csaba segítségével megtervezték.

*

Ugyanezen a napon került megrendezésre a 10 km távú Cetrend elnevezésű

hosszútávúszó verseny, kitűnő barcsi triatlonos sikerekkel.

Juhász Petra első, Nagy Sára 2. helyen végzett.

A Nagyatádon az elmúlt héten  rendezett Aquatlon versenyen a 12 év felettiek  versenyében Széll Bence, a 12 alattiak kategóriájábanl Paluska Péter szerezte meg az első helyezést. Pammer Milán 4., Verőczi Alex 5. helyen ért a célba.

*

Az Ironmanó utcai futóversenyen Nagyatádon 3. korcsoportban  2. helyezést ért el Horváth Lara, 3. helyezett lett Bozsó Míra.

4. korcsoportban első helyezett lett Paluska Péter.