Ma 2020. július 13., hétfő, Jenő napja van. Holnap Örs és Stella napja lesz.

Ismét magyar győzelem a Barcs-Virovitica Határfutáson.

Koszár Zsolt (Szendgotthárd -1:09:46) és Kovács Ida (Veszprém-1:25:33) nyerte a huszadik félmaraton versenyt Barcs és Virovitica között. A hatvankét fős férfi mezőnyben Tóth László (Pécs -1:19:01) lett a második, Nagy Tamás (Kaposvár -1:19:02) a harmadik. Húsz rajtoló nő közül Kovács Ida másodszor győzött, megelőzve Kácser Zitát (Dunaújváros -1:34:59) és Récsei Petrát (Kozármisleny -1:35:40).




Férfi rodeni od 1991. do 1994.

 

Helyezés

Ukupno

St.br

Ime i prezime

Godište

Država

Klub/Grad

Idő

1

10

39

Botond Breszkovics

1994

HUN

Barcs

1:38:29

2

37

61

Atila Kozma

1991

HUN

2:06:31

3

44

87

Marin Lovrekovic

1994

CRO

2:10:01

 

Férfi rodeni od 1981. do 1990.

 

Helyezés

Ukupno

St.br

Ime i prezime

Godište

Država

Klub/Grad

Idő

1

1

21

Zsolt Koszár

1986

HUN

Szentgotthárd

1:09:46

2

2

28

László Tóth

1987

HUN

Pécs

1:19:01

3

3

50

Tamás Nagy

1984

HUN

Kaposvár

1:19:02

4

9

12

Richárd Virovecz

1988

HUN

Barcs

1:38:17

5

25

15

László Tasnádi Tas

1985

HUN

Komló

1:52:10

6

27

14

Gallusz Abaligeti

1985

HUN

Pécs

1:53:41

7

30

19

Ádám Gyebrovszki

1981

HUN

Barcs

1:56:04

8

47

47

Balázs Vidák

1987

HUN

Barcs

2:15:23

9

54

46

Péter Szölosi

1984

HUN

Barcs

2:25:26

10

57

38

Imre Kolics

1982

HUN

Heresznye

2:26:39

11

59

80

Danijel Hercigonja

1981

CRO

Virovitica

2:27:25

 

Férfi  rodeni od 1971. do 1980.

 

Helyezés

Ukupno

St.br

Ime i prezime

Godište

Država

Klub/Grad

Idő

1

15

59

András Feidl

1971

HUN

Kaposvár

1:44:43

2

16

98

Goran Ugrcic Ugrcic

1977

CRO

AK Veteran Zg

1:47:11

3

17

90

Izidor Nikolic

1975

CRO

Ðulovac

1:47:17

4

22

3

Zsolt Miseta

1973

HUN

Kaposvár

1:51:30

5

23

64

Zoltán Bolegeth

1975

HUN

1:52:01

6

31

17

László Kispál

1973

HUN

Komló

1:56:10

7

33

81

Berigoj Zdjelar

1974

CRO

Virovitica

2:00:36

8

34

5

Norbert Tarr

1975

HUN

Barcs

2:02:47

9

35

49

László Cziráki

1980

HUN

Barcs

2:02:57

10

38

29

Attila Grim

1976

HUN

Szentlorinc

2:07:41

11

39

84

Marijan Šabic

1974

CRO

AK Brace Sl.Brod

2:07:43

12

43

18

Zoltán Gyenizse

1974

HUN

Pécs

2:09:08

13

45

91

Križanovic Marjan

1971

CRO

Požega

2:10:33

14

49

41

Károly Zadravecz

1971

HUN

Nagyatád

2:17:23

 

Férfi  rodeni od 1961. do 1970.

 

Helyezés

Ukupno

St.br

Ime i prezime

Godište

Država

Klub/Grad

Idő

1

4

20

András Kasza

1970

HUN

Veszprém

1:28:33

2

6

63

Sándor Kiss

1965

HUN

1:34:12

3

7

10

László Salamon

1966

HUN

Pécs

1:34:26

4

11

54

Zsolt Péntek Dr.

1969

HUN

Kaposméro

1:39:08

5

12

55

Csaba Kolumbán

1965

HUN

Kaposvár

1:41:08

6

13

83

Mario Tissauer

1970

CRO

AK Žumberak

1:41:51

7

21

9

Attila Szabolcsi

1961

HUN

Orfu

1:49:14

8

26

85

Mijo Benkovic

1961

CRO

Našice

1:53:13

9

28

40

Zoltán Könyves

1963

HUN

Barcs

1:54:27

10

29

89

Pejo Gusak

1961

CRO

AK Brace Sl.Brod

1:55:54

11

40

32

László Krikler

1969

HUN

Geresdlak

2:08:20

12

48

88

Darko Agotic

1961

CRO

AK Brace Sl.Brod

2:16:23

13

50

58

Tamás Vámos Dr.

1967

HUN

Kaposvár

2:17:57

14

53

31

Zoltán Dr. Rill

1969

HUN

Geresdlak

2:24:57


 

Férfi rodeni od 1961. do 1970.

 

Helyezés

Ukupno

St.br

Ime i prezime

Godište

Država

Klub/Grad

Idő

15

56

30

Istvánné Mohácsi

1969

HUN

Zengovárkony

2:26:04

16

55

37

József Glávics

1961

HUN

Heresznye

2:26:04

17

61

7

István Fenyo

1963

HUN

Mucsi

2:46:16

 

Férfi   rodeni od 1951. do 1960.

 

Helyezés

Ukupno

St.br

Ime i prezime

Godište

Država

Klub/Grad

Idő

1

5

36

László Varga

1957

HUN

Pécs

1:33:53

2

8

35

József Gosztolya

1959

HUN

Pécs

1:35:17

3

14

94

Mirsad Veladžic

1957

CRO

Daruvar

1:44:41

4

18

86

Zvonko Krivski

1953

CRO

Daruvar

1:47:27

5

19

52

Géza Boda

1954

HUN

Pécs

1:47:45

6

20

75

Franjo Kresojevic

1953

CRO

AK Veteran Zg

1:48:40

7

24

93

Robert Ðond Ðond

1958

CRO

Daruvar

1:52:03

8

32

57

Jeno Hársányi Dr.

1958

HUN

Pécs

1:56:50

9

41

22

József Szabó

1954

HUN

Barcs

2:08:44

10

42

43

Géza Németh

1960

HUN

Kaposvár

2:08:57

11

46

82

Zvonimir Petranovic

1954

CRO

2:15:07

12

51

100

Franjo Anic

1951

CRO

Cazma

2:21:13

13

60

79

Milan Kramer

1956

CRO

Osijek

2:38:34

 

Férfi   rodeni 1950. i stariji

 

Helyezés

Ukupno

St.br

Ime i prezime

Godište

Država

Klub/Grad

Idő

1

36

51

Sándor Molnár

1946

HUN

Debrecen

2:06:31

2

52

45

Miklós Szüts

1941

HUN

Nagyatád

2:23:33

3

58

78

Sven Majeric

1944

CRO

Zagreb

2:27:25

 

Női  rodene 1995. i mlade

 

Helyezés

Ukupno

St.br   Ime i prezime

Godište

Država

Klub/Grad

Idő

1

7

 Eszter Nagy

1995

HUN

Barcs

2:02:31

 

Női  rodene od 1991. do 1994.

 

Helyezés

Ukupno

St.br

Ime i prezime

Godište

Država

Klub/Grad

Idő

1

6

34

Bettina Bauer

1993

HUN

Barcs

1:55:36

2

17

13

Éva Kudranyik

1993

HUN

Kaposvár

2:26:38

 

Női  rodene od 1981. do 1990.

 

Helyezés

Ukupno

St.br

Ime i prezime

Godište

Država

Klub/Grad

Idő

1

2

27

Zita Kácser

1988

HUN

Dunaújváros

1:34:59

2

3

44

Petra Récsei

1990

HUN

Kozármisleny

1:35:40

3

4

99

Dubravka Vešligaj

1983

CRO

Našice

1:37:24

4

5

16

Bettina Balogh

1987

HUN

Komló

1:52:10

 

Női   rodene od 1971. do 1980.

 

Helyezés

Ukupno

St.br

Ime i prezime

Godište

Država

Klub/Grad

Idő

1

1

1

Ida Kovács

1975

HUN

Veszprém

1:25:33

2

8

26

Rózsa Diána Csendesné

1978

HUN

Kaposvár

2:08:03

3

9

25

Anita Kiss

1971

HUN

Kaposvár

2:08:03


 

Női  rodene od 1961. do 1970.

 

Helyezés

Ukupno

St.br

Ime i prezime

Godište

Država

Klub/Grad

Idő

1

10

23

Andrea Varga

1968

HUN

Pécs

2:09:45

2

11

66

Szara Kelo

1966

HUN

2:10:37

3

12

42

Katalin Gerse

1969

HUN

Nagybajom

2:13:24

4

13

6

Ildikó Harász

1966

HUN

Pécs

2:15:55

5

14

56

Zsuzsanna Balázsné Iliásics

1964

HUN

Pellérd

2:18:05

6

15

60

Etelka Kulicsné Hegedüs

1964

HUN

Sellye

2:20:49

7

18

33

Zoltánné Bauer

1969

HUN

Barcs

2:38:02

8

19

24

Katalin Kiss

1967

HUN

Budapest

2:40:40

 

Női   rodene od 1951. do 1960.

 

Helyezés

Ukupno

St.br

Ime i prezime

Godište

Država

Klub/Grad

Idő

1

16

76

Ana Kresojevic

1955

CRO

AK Veteran Zg

2:21:46

2

20

62

Ferencné Koncsik

1953

HUN

2:40:40