Ma 2024. április 15., hétfő, Anasztázia és Tas napja van. Holnap Csongor napja lesz.

Ebösszeírás 2023

Ebösszeírás 2023

Közvilágítási hiba bejelentése

Közvilágítási hiba bejelentése

Visit Barcs

Visit Barcs

Szennyvíz beruházás

Zöldmezős Iparterület

Gyerekesély

KEZÜNKBEN A JÖVŐ – A BARCSI JÁRÁS INTEGRÁLT GYERMEKPROGRAMJA
Gyerekesély
e-mail: gyerkeselybarcs@gmail.com

Videó Galéria


Ismét magyar győzelem a Barcs-Virovitica Határfutáson.

Koszár Zsolt (Szendgotthárd -1:09:46) és Kovács Ida (Veszprém-1:25:33) nyerte a huszadik félmaraton versenyt Barcs és Virovitica között. A hatvankét fős férfi mezőnyben Tóth László (Pécs -1:19:01) lett a második, Nagy Tamás (Kaposvár -1:19:02) a harmadik. Húsz rajtoló nő közül Kovács Ida másodszor győzött, megelőzve Kácser Zitát (Dunaújváros -1:34:59) és Récsei Petrát (Kozármisleny -1:35:40).




Férfi rodeni od 1991. do 1994.

 

Helyezés

Ukupno

St.br

Ime i prezime

Godište

Država

Klub/Grad

Idő

1

10

39

Botond Breszkovics

1994

HUN

Barcs

1:38:29

2

37

61

Atila Kozma

1991

HUN

2:06:31

3

44

87

Marin Lovrekovic

1994

CRO

2:10:01

 

Férfi rodeni od 1981. do 1990.

 

Helyezés

Ukupno

St.br

Ime i prezime

Godište

Država

Klub/Grad

Idő

1

1

21

Zsolt Koszár

1986

HUN

Szentgotthárd

1:09:46

2

2

28

László Tóth

1987

HUN

Pécs

1:19:01

3

3

50

Tamás Nagy

1984

HUN

Kaposvár

1:19:02

4

9

12

Richárd Virovecz

1988

HUN

Barcs

1:38:17

5

25

15

László Tasnádi Tas

1985

HUN

Komló

1:52:10

6

27

14

Gallusz Abaligeti

1985

HUN

Pécs

1:53:41

7

30

19

Ádám Gyebrovszki

1981

HUN

Barcs

1:56:04

8

47

47

Balázs Vidák

1987

HUN

Barcs

2:15:23

9

54

46

Péter Szölosi

1984

HUN

Barcs

2:25:26

10

57

38

Imre Kolics

1982

HUN

Heresznye

2:26:39

11

59

80

Danijel Hercigonja

1981

CRO

Virovitica

2:27:25

 

Férfi  rodeni od 1971. do 1980.

 

Helyezés

Ukupno

St.br

Ime i prezime

Godište

Država

Klub/Grad

Idő

1

15

59

András Feidl

1971

HUN

Kaposvár

1:44:43

2

16

98

Goran Ugrcic Ugrcic

1977

CRO

AK Veteran Zg

1:47:11

3

17

90

Izidor Nikolic

1975

CRO

Ðulovac

1:47:17

4

22

3

Zsolt Miseta

1973

HUN

Kaposvár

1:51:30

5

23

64

Zoltán Bolegeth

1975

HUN

1:52:01

6

31

17

László Kispál

1973

HUN

Komló

1:56:10

7

33

81

Berigoj Zdjelar

1974

CRO

Virovitica

2:00:36

8

34

5

Norbert Tarr

1975

HUN

Barcs

2:02:47

9

35

49

László Cziráki

1980

HUN

Barcs

2:02:57

10

38

29

Attila Grim

1976

HUN

Szentlorinc

2:07:41

11

39

84

Marijan Šabic

1974

CRO

AK Brace Sl.Brod

2:07:43

12

43

18

Zoltán Gyenizse

1974

HUN

Pécs

2:09:08

13

45

91

Križanovic Marjan

1971

CRO

Požega

2:10:33

14

49

41

Károly Zadravecz

1971

HUN

Nagyatád

2:17:23

 

Férfi  rodeni od 1961. do 1970.

 

Helyezés

Ukupno

St.br

Ime i prezime

Godište

Država

Klub/Grad

Idő

1

4

20

András Kasza

1970

HUN

Veszprém

1:28:33

2

6

63

Sándor Kiss

1965

HUN

1:34:12

3

7

10

László Salamon

1966

HUN

Pécs

1:34:26

4

11

54

Zsolt Péntek Dr.

1969

HUN

Kaposméro

1:39:08

5

12

55

Csaba Kolumbán

1965

HUN

Kaposvár

1:41:08

6

13

83

Mario Tissauer

1970

CRO

AK Žumberak

1:41:51

7

21

9

Attila Szabolcsi

1961

HUN

Orfu

1:49:14

8

26

85

Mijo Benkovic

1961

CRO

Našice

1:53:13

9

28

40

Zoltán Könyves

1963

HUN

Barcs

1:54:27

10

29

89

Pejo Gusak

1961

CRO

AK Brace Sl.Brod

1:55:54

11

40

32

László Krikler

1969

HUN

Geresdlak

2:08:20

12

48

88

Darko Agotic

1961

CRO

AK Brace Sl.Brod

2:16:23

13

50

58

Tamás Vámos Dr.

1967

HUN

Kaposvár

2:17:57

14

53

31

Zoltán Dr. Rill

1969

HUN

Geresdlak

2:24:57


 

Férfi rodeni od 1961. do 1970.

 

Helyezés

Ukupno

St.br

Ime i prezime

Godište

Država

Klub/Grad

Idő

15

56

30

Istvánné Mohácsi

1969

HUN

Zengovárkony

2:26:04

16

55

37

József Glávics

1961

HUN

Heresznye

2:26:04

17

61

7

István Fenyo

1963

HUN

Mucsi

2:46:16

 

Férfi   rodeni od 1951. do 1960.

 

Helyezés

Ukupno

St.br

Ime i prezime

Godište

Država

Klub/Grad

Idő

1

5

36

László Varga

1957

HUN

Pécs

1:33:53

2

8

35

József Gosztolya

1959

HUN

Pécs

1:35:17

3

14

94

Mirsad Veladžic

1957

CRO

Daruvar

1:44:41

4

18

86

Zvonko Krivski

1953

CRO

Daruvar

1:47:27

5

19

52

Géza Boda

1954

HUN

Pécs

1:47:45

6

20

75

Franjo Kresojevic

1953

CRO

AK Veteran Zg

1:48:40

7

24

93

Robert Ðond Ðond

1958

CRO

Daruvar

1:52:03

8

32

57

Jeno Hársányi Dr.

1958

HUN

Pécs

1:56:50

9

41

22

József Szabó

1954

HUN

Barcs

2:08:44

10

42

43

Géza Németh

1960

HUN

Kaposvár

2:08:57

11

46

82

Zvonimir Petranovic

1954

CRO

2:15:07

12

51

100

Franjo Anic

1951

CRO

Cazma

2:21:13

13

60

79

Milan Kramer

1956

CRO

Osijek

2:38:34

 

Férfi   rodeni 1950. i stariji

 

Helyezés

Ukupno

St.br

Ime i prezime

Godište

Država

Klub/Grad

Idő

1

36

51

Sándor Molnár

1946

HUN

Debrecen

2:06:31

2

52

45

Miklós Szüts

1941

HUN

Nagyatád

2:23:33

3

58

78

Sven Majeric

1944

CRO

Zagreb

2:27:25

 

Női  rodene 1995. i mlade

 

Helyezés

Ukupno

St.br   Ime i prezime

Godište

Država

Klub/Grad

Idő

1

7

 Eszter Nagy

1995

HUN

Barcs

2:02:31

 

Női  rodene od 1991. do 1994.

 

Helyezés

Ukupno

St.br

Ime i prezime

Godište

Država

Klub/Grad

Idő

1

6

34

Bettina Bauer

1993

HUN

Barcs

1:55:36

2

17

13

Éva Kudranyik

1993

HUN

Kaposvár

2:26:38

 

Női  rodene od 1981. do 1990.

 

Helyezés

Ukupno

St.br

Ime i prezime

Godište

Država

Klub/Grad

Idő

1

2

27

Zita Kácser

1988

HUN

Dunaújváros

1:34:59

2

3

44

Petra Récsei

1990

HUN

Kozármisleny

1:35:40

3

4

99

Dubravka Vešligaj

1983

CRO

Našice

1:37:24

4

5

16

Bettina Balogh

1987

HUN

Komló

1:52:10

 

Női   rodene od 1971. do 1980.

 

Helyezés

Ukupno

St.br

Ime i prezime

Godište

Država

Klub/Grad

Idő

1

1

1

Ida Kovács

1975

HUN

Veszprém

1:25:33

2

8

26

Rózsa Diána Csendesné

1978

HUN

Kaposvár

2:08:03

3

9

25

Anita Kiss

1971

HUN

Kaposvár

2:08:03


 

Női  rodene od 1961. do 1970.

 

Helyezés

Ukupno

St.br

Ime i prezime

Godište

Država

Klub/Grad

Idő

1

10

23

Andrea Varga

1968

HUN

Pécs

2:09:45

2

11

66

Szara Kelo

1966

HUN

2:10:37

3

12

42

Katalin Gerse

1969

HUN

Nagybajom

2:13:24

4

13

6

Ildikó Harász

1966

HUN

Pécs

2:15:55

5

14

56

Zsuzsanna Balázsné Iliásics

1964

HUN

Pellérd

2:18:05

6

15

60

Etelka Kulicsné Hegedüs

1964

HUN

Sellye

2:20:49

7

18

33

Zoltánné Bauer

1969

HUN

Barcs

2:38:02

8

19

24

Katalin Kiss

1967

HUN

Budapest

2:40:40

 

Női   rodene od 1951. do 1960.

 

Helyezés

Ukupno

St.br

Ime i prezime

Godište

Država

Klub/Grad

Idő

1

16

76

Ana Kresojevic

1955

CRO

AK Veteran Zg

2:21:46

2

20

62

Ferencné Koncsik

1953

HUN

2:40:40